150mtr 4 core SM Bruņu šķiedras patchcords, SC, LC, FC, ST UPC un APC Singlemode 4 šķiedras Bruņu optisko šķiedru jumper cable ELINK ftth

150mtr 4 core SM Bruņu šķiedras patchcords, SC, LC, FC, ST UPC un APC Singlemode 4 šķiedras Bruņu optisko šķiedru jumper cable ELINK ftth

150mtr 4 core SM Bruņu šķiedras patchcords, SC, LC, FC, ST UPC un APC Singlemode 4 šķiedras Bruņu optisko šķiedru jumper cable ELINK ftth

€109.16

Produkta apraksts

  • Šķiedras Tips: Vienā Režīmā
  • Savienotāja Tips: SC/FC/ST
  • Savienotājs: LC-LC,LC-SC,LC-FC,SC, FC,SC-SC,FC-FC
  • Modeļa Numurs: ARPC-4F-150M
  • Preci: bruņotais patch cable
  • IL: <0.3 dB
  • Zīmola Nosaukums: NoEnName_Null
  • Kabelis: 4 core bruņu sm
  • Izmērs: 4C
  • DAUDZUMS: 1GB
  • Garums: 150mtr
  • Objekta Garumu: 1m
  • RL: >55dB
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)

Email:[email protected]

Skype:e_link60

Wechat/whatapp/tālr.:+86-13065838003

Paziņojums:

Pls sazinieties ar mums brīvi, lai citi savienotāji vai garums .

4 core Bruņu šķiedras patchcords, SC, LC, FC, ST APC Singlemode 4 šķiedras Bruņu optisko šķiedru jumper cable ELINK

Pic Rādīt:

Motīvs:

Kompakts dizains

Zems ievietošanas zudumu

Augstas atdeves, zaudējumu

RoHS atbilstība

Parametrs:

Ievietošanas Zudumu:≤0.3 dB

Return Loss:PC≥45dB,UPC≥50dB,APC≥60dB(SM); DATORU≥35dB(MM);

Apmaināmība:≤0.2 dB

Temperatūras Diapazons: -45~+85 grādiem

Pielietojums:

Testēšanas iekārtas

FTTX+LAN

KABEĻTELEVĪZIJAS

Optiskās sakaru sistēmas

Telekomunikāciju

1).Importa nodevām,nodokļiem un līdzīgiem maksājumiem, kas ir par pircēja.

2).Lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu piegādes Adrese ir pareiza & atstājiet savu Tālruņa Numuru, lai steidzami sazināties.

3).Lūdzu, sazinieties ar mums, pirmkārt, par jebkuru izmeklēšanu vai precizēt.

4).Atgriešanās Politika:30 dienu naudu atpakaļ, ja saņemtie objekti tiek bojāta,bojāta vai misfunctinal.

5).Garantija:1 gads garantija, pēc preču piegādes dienas.

Tagi: optiskās šķiedras patchcord, e-tintes, piliens šķiedras, optiskās šķiedras džemperis, patchcord sc, šķiedras patchcord, piliens kabeli šķiedras, e saiti, 100m cat6, flex lcd

Recenzijas

Novērtējums