RetroPie SD Kartes 128GB Aveņu Pi 4 10000+ Spēles 45+ Emulatori Ielādētas Diy Sacensība Stacijas ES NES FC PS NEOGEO DS, PSP

RetroPie SD Kartes 128GB Aveņu Pi 4 10000+ Spēles 45+ Emulatori Ielādētas Diy Sacensība Stacijas ES NES FC PS NEOGEO DS, PSP

RetroPie SD Kartes 128GB Aveņu Pi 4 10000+ Spēles 45+ Emulatori Ielādētas Diy Sacensība Stacijas ES NES FC PS NEOGEO DS, PSP

€23.02

Produkta apraksts

  • Veids: Rokas Instrumentu Daļas
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)

Funkcijas:

1: JAUNAIS Pi 4 128 GB micro Sd atmiņas karte - GATAVS savu Pi 4!!!PSP, Dreamcast, Atomiswave & Naomi strādā lieliski!!!spēlēt Marvel vs. Capcom 2 - oriģinālo Sega Naomi Arcade Versiju!!!

2: BRAND NEW 128 GB micro SD Retropie karti par savu Pi 4. Galvenais custom built 4 pi retro spēļu karte ir pieejama tagad.Šajā sarakstā ir tikai ielādēt micro sd karti.Vienkārši pievienojiet SAVU pi 4. un esat gatavs, lai sāktu spēlēt tā, kā es to izveidojuši par jums!!!Vairāk nekā 10 000 spēles, kas jau ir uzstādīta, ieskaitot spēļu mākslas darbu.Spēles video snap priekšskatījumi tipiski, boxart, un ripa (header) art.Karte ir uzstādīta, lai overclock, lai 1.75 MHZ pēcpusd akciju 1.5, bet jūs varat viegli mainīt takts tiesības uz sistēmu.I, ko izmanto jaunāko augstākās setup 4 pi kā pamata tēls šim būvēt un pēc tam pavadīja vairāk nekā 30 stundas, nosakot to visu augšu (piezīme: augstākā pamata attēls ir labākais vienu, kas būs pieejama no 11/4/19, bet joprojām beta veidot kā Pi 4 ir jauns).

3: Viss uz kartes var piekļūt no jūsu datoru, izmantojot tīklu, ja jūs vēlaties, lai saglabātu spēli rom, lai jūsu datoru, vai pārskaitījums/mijmaiņas darījuma, utt..

4: Lielākā daļa spēles ir video priekšskatīšana, kas spēlē pārāk, kā jūs ritinātu uz leju, spēļu sarakstā par katru sistēmu.Awesome izvēlnes fona tēmas piekrauts, kas viegli pārgāja uz augšu (daudzi parādīts manu attēli).Man ir custom boot up video (nejaušības), kas spēlēt, kamēr booting up sistēmas.Pasūtījuma uzsākt ekrāniem.Spēles ļauj saglabāt spēli spēlēt JEBKURĀ vietas spēlē.Spēles var identificēt kā "favorites", lai viņi var viegli atrast mīļāko mapi vai šķirošanas sistēma.Awesome pasūtījuma kolekcijas, kas ir jau setup.Arcade Izlase kolekcija ir simtiem labāko arcade spēles (no tūkstošiem par sistēmu), un es setup katra spēle ar savu spēli-īpaši pielāgotu bezel (bezels aizpildiet melnas pusē ar saturu).Citi ARCADE Kolekcijas ietver: Atari Klasika; Banpresto; Capcom Play System I, II & III; Ala; Datu Austrumos; Konami; pa Vidu; Namco; Nintendo; Psikyo; Sega; ShMUps; SNK; Taito; Toaplan; Visco; Williams.

5: man ir likts arī sistēmām, to pašu custom lai no side-to-side.Sākot ar RetroPie Iestatīšanas ekrāns, kreisajā pusē pasūtījuma collectionsg.Tiesības ir galvenie konsoles sistēmu grupēt, piemēram, Nintendo kopā, Sega kopā, tad seko puses-helds, un pēc tam datoru sistēmām.Grupējums ir daudz labāk nekā RetroPie noklusējuma alfabētiskajā sarakstā.Piezīme: manā garā sarakstā zemāk saraksts sistēmu tādā pašā secībā, kā tie parādās uz ekrāna, no kreisās uz labo.

6. Multi-S tēmām, jūs varat vai nu izmantot Boot up tēma burbuļi debesīs, vai izmantot kādu vēlaties.Man ir slēgta burbuļi debesīs, lai jūs.

7: Audio izeja: man ir noteikta 3.5 mm audio jack kā noklusējuma, jūs varat vai nu izvēlēties 3,5 mm, hdmi, vai mikseris, kā jūs vēlaties Iespējas-Audio iestatījumu lapa.

8: vairāk funkciju, jūs esat brīvi sazināties.

ATRUNA:

1: 4 pi retropie augstākās pamata attēls ir beta build (vislabāk retropie pi-4 attēlu pieejams no 11/4/19), un tāpēc dažas problēmas var tikt klāt, bet es atradu bez problēmām bez ļoti neregulāri iesaldēt-up spēle izvēlnes sistēmu, kas reboot līdzekļiem.Kopumā Dreamcast & PSP strādā lieliski, bet daži spēļu nosaukumiem nevar līdzināties, kā arī citi.

2: PSP emulatora ir atšķirīgs, jūs atvērtu emulatora izvēlne, nospiežot ESC uz Klaviatūras vai kartes, kas darbojas uz Karsto Taustiņu, un pēc Tam izvēlnes navigāciju, jūs varat izvēlēties iziet atgriezties, lai ES izvēlne.Arī šeit, kur jūs karte jūsu kontrolieris par šo emulatora.

3: SD karti, nepieciešams, lai atbalstītu pirms pirmās lietošanas, ja kāds nepareizs darbībām vai kaut kā jums ir noticis, izdzēst sistēmas failus.jūs varat atjaunot visu.citādi mēs nebūsim atbildīgi par pēcpārdošanas pakalpojumiem.

4: Šis SD karti var izmantot tikai Aveņu pi 4. ne citu aveņu pi modeļiem.

5: es pastāvīgi atjauninot sistēmu, motīvus, spēles iestatījumus, nelielas izmaiņas ir parasti statusu.

6: RetroPie programmatūru un spēles rom, kas ir BEZMAKSAS, lai lejupielādētu (brīvi pieejama internetā) un ir iekļautas bez maksas, lai jums.Programmatūra ir open-source.Jūs esat maksāt par daļām, un laika, lai savāktu un programmas/koda programmatūru.Visas sistēmas ir pārbaudītas pirms to nosūtīšanas.Baudīt!

Tagi: gamepad wifi, 1650 4 gb, nanopc t4, pin rasbery pi, rapsberry pi 5, kart sacensības, 4 ps, nagu pārskaitījumu, psp spēle, neogeo x

Recenzijas

Novērtējums