VDA-Link R43SG-TB3 PCIe x16 PCI-e x16, lai TB3 pagarinātāja Vads PCI-Express Kabeļi eGPU Adapteri

VDA-Link R43SG-TB3 PCIe x16 PCI-e x16, lai TB3 pagarinātāja Vads PCI-Express Kabeļi eGPU Adapteri

VDA-Link R43SG-TB3 PCIe x16 PCI-e x16, lai TB3 pagarinātāja Vads PCI-Express Kabeļi eGPU Adapteri

€139.86

Produkta apraksts

  • Sertifikācija: NAV
  • Iepakojums: Jā
  • Zīmola Nosaukums: VDA-Link
  • Veids: Kabeļa Adapteris
  • Modeļa Numurs: R43SG-TB3
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)

VDA-Link R43SG-TB3 PCIe x16 PCI-e x16, lai TB3 pagarinātāja Vads PCI-Express Kabeļi eGPU Adapteri

VDA-Link M. 2 Taustiņu M NVMe Ārējās Grafikas Karte, Statīva Turētājs ar PCIe3.0 X4, lai Thunderbolt 3 Stāvvadu Kabeļu PCI-Express Ārējā Adaptera Kabeli EGPU Adapteris 25cm 50cm 32Gbs par ITX STX NUC

Piezīme:

1.Mēs nevaram ieteikt, lai izmantot to ar HP, Dell , Lenovo portatīvo datoru.Tur ir zemas compability HP, Dell, Lenovo portatīvo datoru.Pls, pārbaudiet to uzmanīgi, pirms pasūtīt.

2.Atbalsta sistēma: atbalsta Tikai window10 1909 un vēlāk sistēma (neatbalsta Mac OS, Linux un citas sistēmas).

3. Nevar izmantot kopā ar TB2, lai TB3 adapteri.

4.Profesionālā lietošana ir ļoti ieteicama.Šo preci nav iekļauta lietotāja rokasgrāmata, un mums nav atbalsts, tehniskais atbalsts, pls, ņemt to vērā pirms pasūtījuma.

5. Grafikas kartes savietojamība: atbalsts jaunu grafikas kartes, kas nosūtīti pēc 2018. gadam (veco grafikas kartes, kas nosūtīti pirms 2018 netiek atbalstīti)

Produkta apraksts

Jauda:25CM/50CM

Funkcijas:

Firmas nosaukums: VDA-LINK preces nosaukums: PCIe x16, lai TB3 pagarinātāja kabelis Produkta modelis: R43SG-TB3 Pārsūtīšanas ātrums: PCIe3.0 x4 , 32G/bps (Maks.) Stieples garums: 25cm, 50cm

Pieteikums: eGPU

Atbalsta interfeiss: Combo Thunderbolt 3 NVMe M-Taustiņu + NVMe M-Taustiņu, lai PCIe.

Pls paziņojumu BIOS un Thunderbolt 3 vadītājam jābūt atjaunināšana uz jaunāko versiju no jūsu mātesplatē oficiālajā mājas lapā.

Stieples garums apraksts:

Garums vadu attiecas uz daļu no redzamā stieples.Tas nesatur PCB un savienotājs.Skatīt attēlu 25cm blue attēlā.

Produktu priekšrocības:

1.Vadu priekšrocības, izmantot vācijas patentu importēti stieples, izmantojot Taivānas importa Lotes savienotāji, augstas frekvences atbalsts PCIe 3.0 32G/Bps stabilu pārskaitījumu.

2.Diferenciālis signālu bez cauruma dizains, nav problēmu, signāla vājināšanās traucējumiem parazitāras kapacitātes un parazitāras induktivitāte, būs ne vairāk CAF mikro īssavienojumu, izturību

3.Produkta izmantot augstas kvalitātes materiālus, PCB precizitāti meistarība, sabiezējums uz 1 oz vara biezums, saturu zelta pirkstu apšuvuma, zelta pārklājumu vadošu sniegumu, ir labas, var samazināt oksidētu lielāka pretestība, ko izraisa avāriju zilā ekrāna.Pilna ātruma stabilitāte, nav nepieciešams, lai nomierinātos, nav saderības problēmas.

4. Grafikas kartes pieslēgvieta ir sprādzi.Uz PCIe bezel ir piestiprināts ar skrūvēm vara pastu un roku cieši pieskrūvējiet.Compact grafikas kartes tiks nedrīkst kratīt.

Pirkt piezīmes:

1. Ievietojot kabeli, pārliecinieties, lai atpazītu virzienā.Neievietojiet atcelt vai ievietojiet kompensēt, lai nepieļautu, ka ierīce tiek sadedzināti.Kad ieslēdz kabeli, vispirms turēt kontaktligzdas un ierīces, un pēc tam pievienojiet kabeli, lai izvairītos no pārmērīga spēka un pārtraukt pin ligzda.Tas ir aizliegts, lai saliekt un locīt diapazonā no 2cm starp spilgti beigām stieples un lodēšanas no plates.

2. Grafikas karti vai mātesplati ir elektroniska ierīce, kas būs vecuma un oksidētu laika gaitā, un pēc tam savienojiet to ar pagarinātāja vads būs vairāk nestabila.Vecās ierīces nav atbalstīts.

SW1, Stūres Piespiedu Palaišanas Slēdzis, 1 automātiskās startēšanas, 2 piespiedu starta, lūdzu, sagriež 1 automātiskās startēšanas.

SW2, PERST # signāla aiztures slēdzis, 1 kavēšanās 2.2 sekundes, 2 kavēšanās 4.5 sekundes, ar eGPU programmatūru, grafikas kartes savietojamība optimizācija, pašreizējo programmatūras neatbalsta, lūdzu, sagriež 1

SW3, CLKRUN # signāla aiztures slēdzis, 1 ir aizvērts, 2 kavējas 9 sekundes, ar eGPU programmatūru, grafikas kartes savietojamība optimizācija, pašreizējo programmatūras neatbalsta, lūdzu, sagriež 1

J1, PERST # signāla aiztures slēdzis, ATVĒRT, lai atvērtu kavēšanās funkcija, ĪSA, lai aizvērtu kavēšanās funkcija, pašreizējo programmatūras neatbalsta lūdzu, ievietojiet jumper cap ĪSS.

J2, CLKRUN_Capacitance Kavēšanās, pašlaik programmatūra neatbalsta, tikai R&D inženieru pievienojiet kapacitāte korekcija kavēšanās testēšana.Tas aizņem aptuveni 2,2 sekundes, lai ievietotu 1uF kondensators, 5 sekundes, lai ievietotu 2.2 u kondensators, un tā tālāk.

Uzstādīšanas soļi:

1. Instalējiet skrūvēm vara pīlāru, un ievietojiet grafikas karte uz PCIe x16 slots.Skrūves ir pievilktas tāpēc, ka grafikas karte nebūs krata vai nokrist.

2. Instalējiet ATX barošanas vai DELL barošanas, ieskaitot grafikas kartes strāvas vadu arī būtu pievienots, pēc tam, kad ir instalēta, DELL barošanas indikators oranža gaismas.

3. Jūs varat pievienot M. 2 vadu, ja dators ir izslēgts.Pēc barošanas uz ATX barošanas automātiski sāks ventilators, lai ieslēgtu.Ja jūs izmantojat DELL barošanas, zaļā gaisma ieslēgsies.Šajā laikā, R3G valdes kļūs par divu zaļo gaismu.Sistēma atpazīst kartes automātiski.Lūdzu, instalējiet grafikas kartes draiveri.Uzstādīšana braukšanas procesu, var pieprasīt, lai datora restart.

4. apdare.

Tagi: btc miner, pcie stāvvada, 2 gb gpu, mini pcie, ieguves platformas komplekts, 2070 rtx, hd ssd, egpu thunderbolt 3, pielāgot sata usb, vda saiti r43sg tb3

Recenzijas

Novērtējums