Tvaika junior students DIY rotaļlietas zinātnes izglītības anti gravitācijas apturēšanu magnēts zinātnes uzvalks eksperimentālā fizika, ražošanas

Tvaika junior students DIY rotaļlietas zinātnes izglītības anti gravitācijas apturēšanu magnēts zinātnes uzvalks eksperimentālā fizika, ražošanas

Tvaika junior students DIY rotaļlietas zinātnes izglītības anti gravitācijas apturēšanu magnēts zinātnes uzvalks eksperimentālā fizika, ražošanas

€22.44

Produkta apraksts

 • Spēju attīstībai: Intelekta attīstības
 • Vecums: 14 Gadiem Un Uz Augšu
 • Brīdinājums: Nav piemērots līdz 4 gadiem
 • Veidiem, Izglītības un Zinātnes Rotaļlietas: Fizika
 • Ir video guide: jā,
 • Sertifikācija: Ķīna sertificēts (3.C)
 • Materiāls: Plastikāta / plastmasas
 • Preces Numurs: 1024
 • Tēma: Nodarbošanās
 • Modeļa Numurs: 1024
 • veidā, iepakojuma: Krāsu Kaste
 • Gadījumā vecums: Nepilngadīgo (7-14 gadi).
 • Specifikācijas: 22*16.5*5.5
 • Vai ir iespējams DIY: jā,

[par produktiem]

1,attiecībā uz produktiem, peļņas vietas mūsu veikalā ir ļoti mazas, kas ir atkarīga no pārdošanas apjoma, tā mēs atteikties visa veida kaulēšanās, un attiecīgas atlaides tiks paskaidrots lapā.Tas ir normāli, ja mūsu veikalu, lai tiktu ārā no sastāva, sakarā ar lielu daudzumu preču.Ja prece jums iegādāties ir no krājumiem, mēs ne jūs informēt, citādi trīs objektus.Ja ir liels daudzums preču noliktavā, mēs informēsim, tiklīdz tas iespējams.Visi produkti noliktavā atmaksā.

2,būs īpašs departaments iepakošanas pirms piegādes kvalitāti.Nav jābūt kvalitātes problēmu, bet to nevar 100%.Ja produkts tomēr ir savas problēmas, lūdzu, sazinieties ar mums šajā laikā 48 stundu laikā pēc to saņemšanas, un mēs atrisinātu tā, lai jums.

3,Izmērs problēma: katrai precei ir detalizēts izmēra, katrs cilvēks metodes ir dažādas, 1 C M kļūdas ir normāli.Ja jūs vainot pārdevēju, iesakot nepareizu izmēru vēlāk, man ļoti žēl, bet es nedomāju pieņemt atgriezties uz šīs zemes.

4,Krāsu atšķirība ir neizbēgama problēma jebkurai tiešsaistes pārdevējs.Ir daudzi iemesli, krāsu atšķirības, piemēram, dažādas kameras, kas parāda dažādas, dažādi gaismas un vidēm.Krāsu atšķirība ir visur.Galu galā, mašīnas nav cilvēka acīm.Mēs centīsimies mūsu labāko, lai samazinātu krāsu atšķirība starp reālo priekšmetu un attēlu.Krāsu atšķirība nedrīkst izmantot kā iemeslu, vidēja, slikta novērtēšanai vai preču apmaiņa.Ja jums ir īpaši noraizējušies par krāsu izstrādājumu, lūdzu, rūpīgi pārdomāt, pirms fotografēt.

5,saistībā Ar produktu atpakaļatdošanu 1. jautājumu, lūdzam sazināties ar klientu apkalpošanas pirms atgriešanās, paskaidrot sīkāk, lai izsekotu jūsu atgriešanās jārisina savlaicīgi. 2 problēma produktam ir saglabāt iepakojumu pabeigta (lūdzu, dot savu iepakojumu, nav ielīmējiet vai rakstīt tieši oriģinālā rūpnīcas kastē) 3 klientiem centīsimies mūsu labāko, lai sasniegtu produkta krāsa vai stils, bet nevar garantēt 100%.Ja precēm, kas nav atpakaļ vai apmainīt, jo krāsu vai stilu pretrunas. 4 par precēm, kas bojātas tranzītā, tie jāiesniedz 24 stundu laikā pēc tam, kad saņemts un reģistrēts sazināties ar Kompānijas pēc-pārdošanas servisu. 5 šādiem nosacījumiem nevar atdot atpakaļ: atpakaļ produkta iepakojums ir bojāts vai ir nepilnīga, izstrādājuma piederumiem vai ar to saistīta informācija nav vienādi, remontu vai pārveidošanu bez atļaujas, Nav lietotas vai uzglabātas, parastā veidā.

6,Pēc pārdošanas pakalpojums ir visvienkāršākā pakalpojumu uzņēmums.Mēs esam gatavi piedāvāt labu pēcpārdošanas pakalpojumu jums.Tajā pašā laikā, labas pēcpārdošanas pakalpojumu, ir vajadzīga arī sadarbība ar klientiem.Lūdzu, izlasiet iepriekš norādījumus rūpīgi, pirms atgriešanās un apmainīties ar precēm.Lūdzu, izpildiet iepriekš minētās sistēmas uzņēmums, lai izvairītos no tā ietekmē kvalitāti, pēc pārdošanas pakalpojumu.

[atpakaļ un pēc-pārdošanas servisa]

1,Pirms atgriešanās, vai apmainīties ar precēm, mums ir jāinformē mūsu klientu apkalpošanas, un mēs varam tikai atgriešanas vai maiņas preces ar mūsu piekrišanu, pretējā gadījumā mums ir tiesības noraidīt!

2,Pēc klienta pasūtījumu, lūdzu, pārbaudiet, vai vietne, paziņojumu vai sazinieties ar vietnes pēc-pārdošanas personālu, lai iegūtu vienu ciparu, un pievērst uzmanību uz vienu numuru, ja ir problēmas, lūdzu, aktīvi sazināties ar express company un vietas darbinieki, lai atrisinātu problēmu.Sakarā ar kavēšanos, ko izraisa express piegādi, šīs stacijas nav atbildīgs.mēs cenšamies vienoties ar express company, lai palīdzētu tikt galā ar problēmu.

3,gadījumā, ja atgriešanās un preču apmaiņu, klientam ir jānodrošina, ka preces tiek iepakotas labā stāvoklī, nav lietots, un produktiem, kas nav bojāts, un tas neietekmē vidējās no preču pārdošanas.Ja atgriežamā prece neatbilst standartam, mēs maksa apstrādes maksa 20%.Kravas sedz pircējs.

4,kas Mums ir, kvalitātes inspektori, lai veiktu stingrus kontroles produktu laikā, pirms piegādes, pasta piegādes un tā tālāk, lai nodrošinātu, ka kvalitātes produktus, kas ir 100% nekādu problēmu pirms nosūtīšanas, bet sakarā ar dažādām nenoteiktiem faktoriem, mūsu kompānija var tikai nodrošinātu, ka 97% no produktiem, kas ir bez maksas, pēc ierašanās, un 2% ≤ 3% produktu, kuri ir atbrīvoti.Par precēm, kas nosūtītas no mūsu uzņēmumā, lūdzu pārbaudiet preču vispirms un pēc tam parakstīt pieteikumu saņemšanas.

Ja jūs konstatējat, ka daudzums ir nepareizas, vai preces ir bojātas, lūdzu, pārtrauciet parakstīšanas nekavējoties sazinieties ar mums, cik drīz vien iespējams.Sazinieties ar klientu apkalpošanas dienesta darbiniekiem no mūsu uzņēmuma, vienoties un rīkoties ar to.Neparakstiet akli.Visi atļauts parakstīšanas vai parakstīšanu vārdā saņēmējs tiks uzskatīta par atļaujas saņēmējam vai kravas saņēmējs.Paldies par jūsu sadarbību!

Lai apraksts

Atbalsta jaukta partijas, no vairāk nekā 100 juaņu vai vairāk kā 3 partijas

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar pārdevēju

Tagi: ag60 plazmas, anti gravitācijas lietu vāku, anti gravitācijas jostas, 50x25x10 magnēts, anti gravitācijas rotaļlietas, modelis tvaika, mehānisko tvaika, ārstēt, Valde, aprīkojums fizikas

Recenzijas

Novērtējums