23.12.05. AKCIJA “MISIŅA MISKASTE”
2005.gada oktobrī izsludinātās akcijas pret netīrību pilsētā “Misiņa miskaste” pirmais posms ir noslēdzies. Atgādinām, ka akcijas mērķis ir atklāt stihiskās izgāztuves, atkritumu uzkrāšanās vietas vai vienkārši uzrādīt piemēslotās vietas Daugavpilī. Akcijai iesniedzamas fotogrāfijas ar nelielu aprakstu – kas, kur, kad? Tā kā komisijas sastāvā ir pašvaldības policijas darbinieki, “Labiekārtošanas” un DzKSU pārstāvji, tad ir iespēja gan sodīt vainīgos, gan likvidēt stihiskās izgāztuves.
22.decembrī akcijas rezultātu vērtēšanas komisija apkopoja pirmā posma rezultātus. Vērtēšanai tika iesniegti 39 fotoattēli – gan individuālie darbi, gan kolektīvie. Par labākajiem komisija atzina 11.pamatskolas 9.d klases kolektīvo darbu (fotostāsts par vienas izgāztuves “dzīvi”), Anetes Vagales (Vienības pamatskolas 6.d klase) darbu (Ruģeļu mikrorajona izgāztuves), un Evas un Intas darbu (Vienības pamatskolas 6.d klase) – izgāztuves Esplanādes mikrorajonā un Daugavas krastā. Veicināšanas balvu saņems BJSS airētāji – 10 jauniešu kolektīvais darbs parāda Stropu ezera krastos esošo netīrību.
23.decembrī jaunieši ieradīsies uz apbalvošanu Jaunatnes Lietu nodaļā. Viņiem tiks pasniegtas mazās balvas “Misiņa miskaste” un dāvanu kartes kolektīviem boulinga apmeklējumiem. Tā kā šodien sākas skolēnu Ziemassvētku brīvlaiks, tad uzvarētājiem ar saviem draugiem būs vēl viena iespēja patīkami atpūsties.
Atgādinām, ka akcija turpinās, un otrais tās posms noslēgsies 2006.gada 15.martā.
Lai Jums priecīgi, gaiši un mierīgi Ziemassvētki un veiksmīgs Jaunais gads!


Jaunatnes Lietu nodaļas vadītāja Ieva Teikmane.

Автор: Daugavpils

Автор: Devie
Добавлено: 01.12.2015 16:00
0

I am curious to find out what blog sytsem you're utilizing? I'm experiencing some small security issues with my latest site and I would like to find something more secure. Do you have any recommendations?

Автор: Martin
Добавлено: 01.12.2015 03:46
0

Wonderful post however I was winnatg to know if you could write a litte more on this subject? I'd be very thankful if you could elaborate a little bit more. Cheers!

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha